Restaurace U Nás

restaurace a ubytování v Peci pod Sněžkou

Restaurace U Nás

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.

Restaurace

Výtečná kuchyně a prostředí

Nabízíme příjemné posezení ve stylově zařízené restauraci s ochotným personálem. Naše výtečná kuchyně Vás dozajista uspokojí. V nabídce máme pokrmy z různých druhů mas, těstoviny, zeleninové saláty a dezerty. K pití si určitě vyberete z našeho pestrého výběru nápojů.

Ubytování

Ubytování v soukromí

Nabízíme ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích. Dva pokoje jsou v přízemí a tři v prvním patře. Sociální zařízení je vždy na patře společné. Ubytování je včetně snídaně. Snídaně připravujeme v naší restauraci bufetovou formou.

 

Ubytování je možné i bez snídaně. Večer je možnost zajít na večeři výběrem z jídelního lístku do naší restaurace nebo můžete přijít si jen tak posedět u sklenky dobrého vína, piva čí jakéhokoliv nápoje dle vašeho výběru.

 

Cena za ubytování včetně snídaně je 725 Kč na osobu za noc, děti do 10ti let 350 Kč a do 3 let zdarma. Vyzkoušejte dovolenou u nás a objevujte krásy největšího turistického a sportovního centra Východních Krkonoš.

 

Restaurace U Nás

Kontakt

Restaurace U Nás

  • Adresa: 542 21 Pec pod Sněžkou č.p. 269
  • Telefon 1: +420 777 612 354
  • Telefon 2: +420 602 182 652
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.